Vaničkování Manipulace 4Newborn Baby Signs
Kojení Půjčovna Bazar E-shop

Baby Signs – výukové materiály

Baby Signs – Výukové materiály

 

gokids_img_189

Snadný a zábavný způsob, jak naučit dítě chodit na nočník dříve, než se naučí mluvit.

Profesorky vývojové psychologie a autorky úspěšných knih pro rodiče, Linda Acredolo a Susan Goodwyn, představují rodičům odpověď na dvě důležité otázky – kdy a jak naučit dítě chodit na nočník.

Jejich metoda čerpá z dlouholetého výzkumu o předverbální komunikaci, z praxe ve vývojové psychologii a osobní zkušenosti. Odhalují nový pohled na “připravenost” dítěte začít s tímto procesem a nabízejí jednoduchý návod, který lze přizpůsobit každé rodinné situaci.

Program si klade za cíl, aby dítě bylo zcela bez plenek nejpozději do 2. narozenin. Ideální čas na začátek je kolem prvních narozenin, ale dá se začít i mnohem později.

Vše, co potřebujete k tomuto programu, je obsaženo v této sadě
za cenu 1 balíku plenek!

Sada materiálů obsahuje:
 1. Kniha Průvodce pro rodiče k programu Hurá na nočník!
 2. DVD pro děti Šikulky bez plenky, cesta vláčekm
 3. Velkou dřevěnou píšťalku průvodčího značky Maxim

V knize Průvodce pro rodiče najdete:
– návod jak postupovat při učení na nočník
– proč a jak využít znakovou řeč Baby Signs
– aplikovatelné informace o výchově a vývoji dětí
– odpovědi na časté otázky při učení na nočník
Kniha je formátu A5 a obsahuje cca 100 stran.

DVD Šikulky bez plenky, cesta vláčkem pomocí Batoláků, písniček a dětí z Baby Signs představuje dětem pět doporučených znaků a jednotlivé kroky celého procesu. DVD je zpracováno týmem oceněným za multimediální tvorbu pro děti a jako ostatní videa z produkce Baby Signs® se řadí k oblíbeným vzdělávacím videím vhodným pro děti do 3 let. Video lze přehrát česky a anglicky. Délka programu cca 20 minut – lze přehrát ve smyčce.

Píšťalka průvodčího od firmy Maxim
Velká dřevěná píšťala vydavající věrný zvuk parní lokomotivy. Rozměr: 15×3,5×3,5c. Píšťalku děti jistě poznají z videa k tomuto programu. Tipy jak píšťalku využít při učení na nočník jsou uvedeny v knize Průvodce pro rodice k programu Hurá na nočník!

Cena: 399,- Kč

gokids_img_182Leporelo: Učíme se znakovat v ZOO

Barevné leporelo, 20×20 cm, 16 stran. Veršovaná knížka o Kreslínkovi, který maluje zvířátka v ZOO. Děti v ní najdou oblíbená zvířátka ze ZOO – opice, žirafa, slon, medvěd, lev, klokan. Vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců.

Cena:  155,- Kč

 

gokids_img_183Leporelo: Učíme se znakovat venku

Barevné leporelo, 20×20 cm, 16 stran. Veršovaná knížka o Čiperce co si ráda hraje venku. Děti se v ní naučí znakem vyjádřit výrazy, se kterými se setkávají venku – brouček, ven, letadlo, prší, auto, hrát si. Vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců.

Cena:  155,- Kč      

 

gokids_img_184Leporelo Moje první znaky

Barevné leporelo, 12 stran, pomůže dětem naučit se znaky jíst, pes, čepice, kytka, koupání, spát.

 

Cena:  129,- Kč

 

gokids_img_185Leporelo Moje další znaky

Barevné leporelo, 12 stran, pomůže dětem naučit se znaky kniha, kachna, kočka, boty, míč a ještě.

 

Cena:  129,- Kč

 

gokids_img_186Video pro děti – Moje první znaky

Ve videu vystupují animované postavičky roztomilých batolat, maňásci, znakující děti a medvídek BeeBo™. DVD lze přehrát v češtině a angličtině. Znaky obsažené ve videu jsou stejné jako v leporelu Moje první znaky – jíst, pes, čepice, kytka, koupání, spát.

Cena: 249,- Kč

 

gokids_img_187Přehled znaků

Laminovaný přehled znaků obsahuje 73 znaků uspořádaných do 12ti praktických témat a seznam 10ti kroků k úspěchu s programem Baby Signs.

 

Cena: 155,- Kč

 

gokids_img_188BeeBo taštička

Plyšová taštička s obrázkem medvídka BeeBo má dvě postraní kapsy, víko na magnet a štítek na jméno dítěte. Vhodné jako taštička na Baby Signs materiály nebo na hračky.

 

Cena: 249,- Kč

 

Kartičky V parku / Na farmě / Pocity

gokids_img_158 gokids_img_157 gokids_img_161

Velikost kartiček je uzpůsobena pro lepší úchop malých dětí. Zadní strana kartiček je shodná (V parku, Na farmě a Pocity), takže se dají pro starší děti kombinovat.

Hra s kartičkami pomáhá rozvíjet koncentraci, paměť, jemnou motoriku a komunikaci. Pokud představujete hru batolátku, začněte se dvěma nebo třemi dvojicemi karet. Nejprve je otočte obrázkem vzhůru a nechte dítě obrázky zpárovat. Při rozkládání karet pojmenujte každý obrázek. Nechte dítě, aby stejný obrázek vyjádřilo slovem nebo znakem, pokud ještě nemluví. Poté můžete hrát hry typu – podej mi obrázek koně nebo dej obrázek kravičky na židli. Pokud dítě roznosilo obrázky na vaši žádost po místnosti, nechte ho opět obrázky najít a přinést zpět (rozvoj paměti a soustředění). Pak ukažte na obrázek a zeptejte se „co to je?“. Pokud dítě zvládlo pojmenování obrázků, můžete přistoupit k hře, kdy kartičky pokládáte obrázkem dolů a dítě hledá dvojice. Stejné hry pomáhají rozvíjet i komunikaci v cizím jazyku a to jak u batolátek, tak i u starších dětí. 

Rozměr jednotlivé vystřižené kartičky: 7×7 cm

Cena: 21,- Kč (á druh kartiček)

 

gokids_img_154Výukové karty – sada 1

Karty k výuce znakování nebo angličtiny.
Tyto a podobné kartičky se používají při kurzech Znakujeme se zpěvem a hrou a kurzech Go Kids! English for Babies & Toddlers. Děti se naučí pomocí znaků či slov ve své mateřtině a/nebo angličtině označit, co vidí na obrázku. Roztomilé ilustrace pomohou rodičům procvičovat znaky a anglická slovíčka.
Zadní strana karet je stejná pro každé téma, takže při zakoupení dvou stejných sad je možné je použít na hry typu “pexeso”.
36 laminovaných karet, velikost 10×10 cm, balené ve smršťovací fólii.
Témata: u jídla, před spaním, koupání, oblékání, zvířátka, v parku.
Jazyk: česky, slovensky, anglicky

Cena: 196,- Kč

 

gokids_img_155Výukové karty – sada 2

Karty k výuce znakování nebo angličtiny.
Tyto kartičky se používají při kurzech Go Kids! English for Babies & Toddlers. Děti se naučí pomocí znaků či slov ve své mateřtině a/nebo angličtině označit, co vidí na obrázku. Roztomilé ilustrace pomohou rodičům procvičovat znaky a anglická slovíčka.
Zadní strana karet je stejná pro každé téma, takže při zakoupení dvou stejných sad je možné je použít na hry typu “pexeso”.
36 laminovaných karet, velikost 10×10 cm, balené ve smršťovací fólii.
Témata: pocity, venku, na farmě, bezpečnost, v zoo, narozeniny.
Jazyk: česky, slovensky, anglicky

Cena: 196,- Kč

 

gokids_img_156GO KIDS! ENGLISH Zpěvníček a CD I

CD se známými anglickými písničkami pro nejmenší. Písničky používané v kurzech Go Kids! English s prvky Montessori pro věkovou kategorii 3-6 let.

Písničky jsou vhodné pro děti zhruba od 2 do 8 let. Melodie a slova, které děti baví. Vhodné i pro cesty autem.

Ilustrovaný zpěvníček obsahuje texty všech písniček a pomůže obrázkem vysvětlit dítěti, co se v písničce zpívá, velikost 20x20cm. 21 stran.

Seznam písniček:
– The “Go Kids” Hello Song
– If You’re Happy And You Know It
– Head, Shoulders, Knees, And Toes
– The People On The Bus
– The Five Little Monkeys
– One, Two, Buckle My Shoe
– Ten Little Bottles Of Pop On The Wall
– Athe Alphabet Song
– The Circle Song
-The Good-bye Song

UPOZORNĚNÍ: Toto CD a zpěvníček jsou určeny pouze pro domácí použití. Jakékoliv využití materiálů při kurzech angličtiny jiných než Go Kids! English se považuje za neautorizované a může být v rozporu se zákonem. 

Cena: 300,- Kč

 

gokids_img_162.jpgGO KIDS! ENGLISH Zpěvníček a CD II

CD se známými anglickými písničkami pro nejmenší. Písničky       používané v kurzech Go Kids! English s prvky Montessori pro              věkovou kategorii 3-6 let.

Písničky jsou vhodné pro děti zhruba od 2 do 8 let. Melodie a slova, které děti baví. Vhodné i pro cesty autem.

Ilustrovaný zpěvníček obsahuje texty všech písniček a pomůže obrázkem vysvětlit dítěti, co se v písničce zpívá, velikost 20x20cm. 21 stran.

Seznam písniček:
1. Down by the Bay
2. Row, Row, Row Your Boat
3. Five Little Ducks
4. I’m a Little Teapot
5. Old MacDonald Had a Farm
6. It’s Raining, It’s Pouring
7. Bingo
8. London Bridge Is Falling Down
9. Five Green and Speckled Frogs
10. Twinkle, Twinkle, Little Star

UPOZORNĚNÍ: Toto CD a zpěvníček jsou určeny pouze pro domácí použití. Jakékoliv využití materiálů při kurzech angličtiny jiných než Go Kids! English se považuje za neautorizované a může být v rozporu se zákonem.