Vaničkování Manipulace 4Newborn E-shop
Kojení Půjčovna Bazar E-shop

Jak naučit dítě na nočník

Jak naučit dítě na nočník

Jak naučit dítě na nočník

Na kurzu se rodiče seznámí s metodikou JAK NAUČIT DÍTĚ NA NOČNÍK. Jakým způsobem začít učit na nočník, jak udržet zájem až do úspěšného cíle - bez plenky. Začali jste již učit na nočník a vzdali to? Jak jste postupovali? Byla to zábava? Chtěli jste to mít do týdne vyřešené? Nechce si na nočník ani sednout, natož aby se vyčůral(a)? Nenechávejte učení na nočník na poslední chvíli, kdy se už nebezpečně blíží školka ... Máte pocit, že je Vaše děťátko ještě malé? Kurz "Jak naučit dítě na nočník" je nejvhodnější pro teprve sedící děti, nicméně jste na kurzu vítáni jak s mladšími dětmi, tak pochopitelně i se staršími. Dítě je připravené chodit na nočník v případě, že je připravený rodič. Délka kurzu "Jak naučit dítě na nočník" je 90 minut. Na kurzu "Jak naučit dítě na nočník" neprobíhá praktická ukázka - pokud máte možnost, přijďte na kurz bez děťátka, budete mít tak více klidu na informace.

Cena 190,-Kč

Účast na kurzu je potvrzena po přijetí platby na účet.

KRÁSNÝ PŘÍBĚH maminky Báry:

červen 2013: Kurz JAK NAUČIT DÍTĚ NA NOČNÍK se mi moc líbil. V mnoha věcech jsem s Vámi zcela za jedno a hned dnes jsem udělala alespoň to opatření, že jsem nočníku vyhradila hezké místo v koupelně na dečce, kde už zůstane. Líbí se mi Váš zdravý přístup. Hrozně mi vadí dnešní názor, který hlásá, že děti vlastně nemusí nic. Když jsem šla na kurz, trochu jsem se obávala, aby to nebylo o tom, že "až si dítě samo řekne, mohli byste mu připravit psychickou újmu", ale byla jsem velmi mile překvapená. Věřte mi, že mezi mnoha mými kamarádkami jsem byla za matku příšeru, že jsem si dovolila Agátku seznamovat s nočníkem "již" od osmého měsíce ("Tomu přeci nemůže rozumět, neví co tam má udělat, chci mít klid..."). Stejně je to všechno jenom o lenosti dotyčných, kteří (které) mají podobné hlášky. Takže tímto Vám chci poděkovat za příjemně strávené dopoledne a popřát mnoho dalších úspěchů s Vaším programem.
srpen 2013: Musím se podělit o moje pozantky z učení na nočník Naše 13ti měsíční Agátka je již přes den doma bez plínek. Neříkám, že se to vždy obejde bez nehody, ale v zásadě se jí daří říkat si včas. Chtěla jsem, aby si po každém "ee" myla ruce, ale zřejmě na to ještě není emocionálně zralá, protože chtěla dělat "ee" pouze kvůli tomu, by mohla dělat "cáky". Takže v praxi to vypadalo tak, že říkala "ee" každé dvě minuty, aby se mohla posadit, po vteřině se zvednout, radostně prohlásit "Jooooo", jako kdyby tam něco udělala a pak nekompromisní "cáky" Takže myti jsme zatím pozastavili a je to tak lepší, neříká si už nadbytečně tolik. Osvědčilo se to, že s ní chodí čůrat plyšový pejsek. Tak to jsou jen takové střípky z našeho života a snahy o úspěch na poli nočník veersus plínka.
říjen 2013: Tak ještě jednou se ozývám a chci se podělit o svou zkušenost. Dceři je teď 15 měsíců a je již přes den zcela bez plen, včetně přejíždění metrem, tramvajemi atd. Plenka je jen na noc a už se občas stane, že ani ráno není počůraná. Chci všem maminkám jednak doporučit kurz "Jak na nočník", pokud mají nějaké pochybnosti nebo se nemohou odhodlat začít...  s dcerou jsem začala brzy - v osmi měsících, do měsíce pochopila, co to znamená "ee", v deseti už měla první úspěchy, ve 13ti byla bez plínek doma a teď, jak už jsem psala výše je bez plen úplně. Abych nezapírala - stojí to chvílemi dost času, píle a hlavně trpělivosti, ale jak se říká - trpělivost přináší růže a mně už by se opravdu nechtělo přebalovat nějaké pokakané plínky, takže všem, kteří jsou se mnou zajedno držím palce, ať se podaří naučit potomka na nočník a ještě jednou touto cestou děkuji lektorce, která mě v mém názoru na to, že je možní děti naučit bez stresu na nočník už v raném věku utvrdila.

A jak dopadla akce TESTUJ v prostorách Ženy s.r.o.? Zde je pár komentářů zúčastněných maminek:

MYSKA: Doporučuji. Tento kurz mi dal nové podněty, jak svoji malou naučit na nočník. Hned jsem něco aplikovala a super! Lektorku Radku znám, chodili jsme k ní s malou na "vaničky", takže oceňuji její velmi osobní přistup a rodinný přístup. Kurz "nočníků" dostatečně dlouhý, poznámky a tipy byly trefné, nic nebylo řečeno jako dogma, kterého se musíme držet, ale celou dobu kladla důraz na individualitu našich dětí i nás samotných. Radka poradila každému i individuálně s ohledem na konkrétní dotazy. Každopádně doporučuji. LULU: Kurz byl super, těším se, až budu moct aplikovat. Je fajn přijít i s menšími dětmi a být připraven a od začátku se řídit radami. Ale vhodný je i pro rodiče s většími dětmi. Určitě doporučuji.  
Jak naučit dítě na nočník

Jak naučit dítě na nočník

IMG_2980.

Jak naučit dítě na nočník

nocnik.

Jak to ten taťka dělá? 🙂

IMG_3775

MC Řepík

     
IMG_4927

Nočníku se nebojíme, nad plenkami zvítězíme

 
Radka Brejchová,
instruktorka vaničkování, Praha a blízké okolí
laktační poradkyně
info@miminkovani.cz, 777 133 457