Vaničkování Manipulace 4Newborn Baby Signs
Kojení Půjčovna Bazar E-shop

Péřová zavinovačka 4 Newborn, podložky a další

Péřová zavinovačka 4Newborn

Zavin_13Návrat ke starým tradicím bývá mnohdy ten správný směr. Víte, že novorozenec není schopen si pohodlně lehnout na záda? Miminka se postupně "rozbalují" jako poupátko až do 3. měsíce věku. PÉŘOVÁ ZAVINOVAČKA poskytne děťátku bezpečí jako v maminčině bříšku. Péřová zavinovačka 4Newborn zajistí měkko, přirozené teplo (v létě chladí, v zimě hřeje) a pocit bezpečí. Díky inovovanému rozměru vám tato péřová zavinovačka vydrží mnohem déle. Zavinovačka je dlouhá krásných 115 cm. Zavin_23Tzv. rychlozavinovačky, které jsou pouze na suchý zip, nenabízí novorozencům možnost "propadnutí se do hloubky", aby došlo k zaoblení zádíček a miminka se z ní také velmi snadno "vykopou". Péřová zavinovačka 4Newborn a její správné použití  Veškeré peří sklepeme do prostoru hlavičky - tím se nám přirozeně vytvoří nakloněná rovina (již není nutno podkládat postýlku či matraci), spodní cíp ohýbáme tak, aby mělo miminko možnost protažení nožiček, poté zabalíme postranní cípy a uvážeme. Miminka se do vrstvy peří "propadnou" a tím mají mírně zaoblená záda a mohou se pohodlně vyspat. ZavinTON_02Péřová zavinovačka 4Newborn se doporučuje používat i do kočárku neboť tlumí otřesy při jízdě po dlažbě (což má velmi negativní vliv na nervovou soustavu). Miminko není třeba do péřové zavinovačky tolik oblékat a pokud spí při návratu domu, stačí pouze zavinovačku jemně rozvázat a nestane se Vám, že by jste jej vzbudila svlékáním vrstev.   Pokud doma chodíte v tričku s krátkým rukávem a je Vám příjemně, nevrstvěte na miminko tílko, dupačky s dlouhým rukávem a ještě svetřík. Je velká pravděpodobnost, že se zpotí.
4Newborn

4Newborn - pro přechod venku

4Newborn

4Newborn - před odjezdem, do obchodu

IMG_2760           Bezpečně zajistí hlavičku i v autosedačce (vajíčku). Je třeba vyndat výplň pro zajištění hlavičky - péřová zavinovačka 4Newborn udělá lepší službu.  

Jak správně pečovat o péřovou zavinovačku 4NewbornZavin_29

Péřová zavinovačka 4Newborn je plněna husím peřím s obsahem prachu 25%. Proto je potřeba o ní pečovat jako o péřový výrobek. Zavinovačku 4Newborn je třeba často načechrávat a vždy, když v ní miminko nespí, větrat (v létě na slunci, v zimě na mrazu). Barevný povlak je možné v případě ušpinění svléknout a vyprat. Je vhodné do prostoru pod hlavičku a do prostoru pod zadečkem umístit bavlněnou látkovou plenu, která nečistoty zachytí. Zavin_10V případě potřeby vyčištění sypku postupujte takto: (doporučeno výrobcem draného peří) Sypek (naplněný peřím) vložte do pračky spolu s BÍLÝM tenisovým míčkem a perte na šetrný program na 30-40°C. Je vhodnější použít tekutý prací prášek. Míček zajistí, že během pracího cyklu bude peří načechráváno. Sypek nechte přirozeně schnout průběžným načechráváním  - nesušte v sušičce! Praní sypku doporučuji po definitivním odložení zavinovačky či před použitím pro druhé miminko.

Proč je v péřové zavinovačce pouze 25% prachového husího peří a ne 100%? Co tedy ještě obsahuje péřová zavinovačka 4Newborn?

Zavin_25100% prachové peří má velmi vysokou hřejivost a je vhodné do peřin, ale nikoliv do zavinovaček či polštářů. V případě, že by byl sypek plněn 100% prachovým peřím - byla by miminka v zavinovačce zpocená (ani péřové polštáře se nevyrábějí ze 100% prachového peří). Zjistili jsme, že 25 % prachové peří je ideální pro zajištění tepla a měkka. 75% výplně tvoří drané peří.

Je péřová zavinovačka vhodná i na léto?

Peří je jediný materiál, který umí pracovat s venkovní teplotou. V létě chladí, v zimě hřeje. Pod péřovou peřinou se přeci skvěle vyspíte v létě i v zimě.

Z jakých materiálů je péřová zavinovačka 4Newborn vyrobena?

Veškeré materiály, ze kterých je péřová zavinovačka 4Newborn vyrobena splňují tu nejpřísnější mezinárodní certifikaci  Oeko-Tex® Standard 100. Pro zajištění té nejlepší péče je péřová zavinovačka 4Newborn, jako jediná na trhu, certifikovaná technologií GREENFIRST ®. Oeko-Tex® Standard 100 je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné Logo Okotexpouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Zkušební vzorky jsou testovány nezávislými institucemi Oeko-Tex® na pH hodnotu, obsah formaldehydu, přítomnost pesticidů, extraktu, obsahu těžkých kovů, chlorované organické nosiče a konzervační látky, jako je pentachlorfenol a tetrachlorophenol. Testuje se také přítomnost alergizujících a potencionálně karcinogenních barviv. Pokud jsou všechny komponenty textilu v souladu s požadavky Oeko-Tex® katalogu, textilní výrobce obdrží certifikaci a je oprávněn používat Oeko-Tex® štítek pro označení výrobků v obchodech. Certifikát je vydán na dobu jednoho roku a lze ho prodloužit po opětovném úspěšném testování.   GreenfirstGREENFIRST ® je patentovaná a jediná ochrana proti roztočům a je vhodná pro alergiky. Jedná se bioaktivní úpravu na bázi rostlinných esencí z citronu, levandule a eukalyptu. Jedná se přírodní ochranu bez chemických nebo fixačních látek. Technologie splňuje mezinárodní certifikace ÖKO-TEX Standard 100 (vhodné pro výrobky určené dětem). Díky této úpravě je výrobek účinně chráněn proti roztočům, molům a anti-repelent proti komárům jejíž účinky jsou vědecky prokázané a to i po 30ti domácích praní při 60 ° C. Umožňuje tedy účinně bojovat proti prachu, roztočům a chrání tak před alergeny roztočů.
4017

Prosím, nerušit

Podle testu držitele patentu je garantována likvidace populace roztočů s účinkem 93% do 1 týdne a 100% do 6 týdnů. Neukládejte ke spánku vaše děťátko do společnosti statisíců roztočů a jejich výkalů, které jsou lidskému organizmu nebezpečné. Velmi časté bývají dotazy na alergii na peří. Alergie na peří je velmi ojedinělá, spíše se jedná o alergii na roztoče, kteří se mohou nevhodným užíváním v peří tvořit. V případě, že péřovou peřinku pravidelně načechráváte a vždy, když v ní miminko neleží ji dáte vyvěsit v zimě do mrazu a v létě na slunce - ji přirozeně udržujete čistou.

Péřová zavinovačka 4Newborn je český výrobek.

0244Péřové zavinovačky 4Newborn šijí šikovné české maminky na mateřské :), které by se rády vrátily částečně do práce a zároveň se mohly dostatečně věnovat svým dětem. Jsem proto velice ráda, že tento produkt přispěl alespoň malou měrou k seberealizaci šikovných maminek. I z tohoto důvodu je možné vyjít vstříc v případě VLASTNÍ VOLBY DESIGNU. Pokud toužíte mít originální kus, stačí napsat na info@miminkovani.cz

Péřová zavinovačka 4Newborn a termín dodání: 

Veškeré níže zobrazené povlaky jsou skladem. Vybírejte prosím pouze z aktuální nabídky vzorů. Na stránkách je možné nalézt vzory, které jsou již vyprodány a jejich objednání není možné.

OBJEDNÁVKA

    Vybírejte z těchto druhů povlečení:  

Mašle šedé + růžová

Velryby Šedé

Velryby Hnědé

Velryby Modré

Srdíčka

Příšerky

PUNTIK MALINA

Malinové puntíky

BILA II

Bílá

péřová zavinovačka

Zelené kvítky

Péřová zavinovačka

Hnědo-růžové květy

Birds

Birds

CATS

Cats

IMG_2996.

Mašle Tyrkys

IMG_3020.

Mašle Modré

       
Mašle šedé + bílá

Mašle šedé + bílá

     
Sovy - růžová

Sovy růžové

         
Zoo ruzova

Zoo růžová

Kotvy

     

Mašle šedé + modrá

Maške růžové

Teddy

RECENZE

 

Podložka 4Newborn

IMG_3182.

Podložka 4Newborn

Víceúčelová molitanová dětská podložka 4Newborn je z omyvatelného materiálu, který splňuje certifikaci Oeko-Tex® Standard 100 což je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Podložka 4Newborn je vhodná pro bezpečné přebalování na zemi (nehrozí pád z přebalovacího pultu), hraní a manipulaci. Je pevná, ale zároveň měkká. Miminko pokládejte na bříško vždy BEZ PLENY, aby zvládlo ve 3 měsících věku správné první vzpřímení s oporou o stydkou sponu. Proto je podložka 4Newborn vyrobena z omyvatelného a snadno udržovatelného materiálu. Po přetočení na břísko dojde ke stlačení močového měchýře a miminka čůrají. Není třeba nic rozebírat, prát, sušit. Podložku 4Newborn otřete a je připravena k dalšímu použití.
IMG_3197.

Podložka 4Newborn

  115 x 85 cm (vhodný rozměr pro manipulaci, přebalování a hraní na zemi v domácnosti)   Způsoby doručení jsou stejné jako zavinovaček 4Newborn.  
P1070099.

Podložka 4Newborn

podlozka 1

Podložka 4Newborn

4013

To je mííísta

            Při polohování na bříško VŽDY sundejte plínku
4004

Stabilizace stydké spony + clona

4005

Trpělivost. Motivujeme hlasem

4006

Stále stabilizujeme, motivujeme, cloníme

   
4007

Kuk

 
4009

Zasloužený odpočinek

                    Děkuji VŠEM maminkám za poskytnutí fotografií.  

VANOLEPKY

Snadno přilnou na vanu či obklad - krásná hračka do vody.

Dopravní prostředky 125,- Kč (10 ks)

Zvířátka 125,-Kč (10 ks)

Vodní svět 145,- Kč (24 ks)

Vanolepky - zvířátka

Vanolepky - zvířátka

Vanolepky - doprava

Vanolepky - doprava

Vanolepky - vodní svět

Vanolepky-vodní svět

Baby Ring - kruh ke koupání 340,- Kč

Dětský kruh Baby Ring je určen pro koupání dětí od 0 do 36 měsíců. Velkou předností je možnost jeho použití pro děti ihned po narození, kdy ještě miminko není schopno držet samostatně hlavičku. S touto pomůckou mám velmi dobré zkušenosti. Maminky jsou z něj nadšené a tatínci se nebojí  jít do vany spolu s miminkem 🙂
zluty_kruh.

Baby Ring žlutý

oranz_kruh.

Baby Ring oranžový

zeleny_kruh.

Baby Ring zelený

         
modry_kruh

Baby Ring modrý

ruzovy_kruh

Baby Ring růžový

          Objednávka péřové zavinovačky 4Newborn, podložky 4Newborn či pomůcek do vany přes ESHOP MIMINKOVÁNÍ  
   

Doporučuji ZÁŽITKOVÝ KURZ O KOJENÍ

   

Pár dobrých tipů JAK NAUČIT DÍTĚ NA NOČNÍK.

Radka Brejchová,
instruktorka vaničkování, Praha a blízké okolí
laktační poradkyně
info@miminkovani.cz, 777 133 457

Nakoupit můžete také v našem eshopu zde