Vaničkování Manipulace 4Newborn Baby Signs
Kojení Půjčovna Bazar E-shop

Manipulace s miminkem

  "Co si mám vzít sebou do porodnice?" nebo "Jak poznám, že už je ten správný čas jet do porodnice?" anebo výběr samotné porodnice je pro nastávající rodiče to první oč se zajímají. Jakmile budete znát odpovědi na tyto otázky napadlo vás ...

... BUDU UMĚT SPRÁVNĚ ZVEDAT, NOSIT a POLOHOVAT NA BŘÍŠKO naše vytoužené miminko?

Správná manipulace s miminkem, nebo-li správné zacházení s kojenci, je nesmírně důležitá z mnoha důvodů. Nošení, zvedání, otáčení a přebalování jsou manipulační techniky, které dítěti nabízíme v průběhu celého dne, a tím velmi výrazně ovlivňujeme jeho vývoj. Nevědí-li rodiče na co dávat pozor, mohou udělat hodně chyb, které pak negativně zasáhnou do jeho psychomotorického vývoje s možnými následky vadného vzpřímení těla.1095 Cílem je naučit rodiče manipulovat a pracovat s dítětem v souladu s jeho potřebami, vývojovými možnostmi i nejnovějšími poznatky v oblasti psychomotorického vývoje. Předat rodičům informace o způsobu správné a účinné stimulace dítěte na podporu jeho správného vzpřimování i celkového psychomotorického vývoje. 016   Správná manipulace s miminkem je také:
  • správná manipulace s miminkem v náruči i na podložce ke zvládnutí správného prvního a druhého vzpřímení, lezení, stoupání, jak posílit bříško, jak eliminovat záklony hlavičky a zapažování paží za úroveň ramen atd.
  • správná manipulace s miminkem při zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování.
  • informace o důležitosti správné posloupnosti a kvality provedení jednotlivých pohybových aktivit při rozvoji dítěte.98
Na kurzu je k dispozici PÉŘOVÁ ZAVINOVAČKA 4Newborn, kterou si můžete prohlédnout, objednat stejně jako podložku 4Newborn.  
IMG_3197.

Podložka 4Newborn

40074017

RECENZE Z KURZU

Správná manipulace s miminkem - komu je kurz určen:

Bříško Doporučuji pro všechny nastávající rodiče a rodiče s dětmi od narození do cca 3. měsíce věku. Individuální kurz u vás doma: 1800,- Kč / 2 h + dojezd   V případě potřeby více času (z vaší strany) či nutnosti řešení dalších témat (např. kojení) je další hodina účtována ve výši 700,-Kč. V případě zrušení termínu z Vaší strany jsou platné tyto STORNO podmínky.

Doporučuji také ZÁŽITKOVÝ KURZ O KOJENÍ

Monitor dechu NANNY - půjčení

Kojenecká váha - půjčení

KOJÍCÍ POTŘEBY

Půjčení publikací Nežná náruč rodičů

a

Rozvíjej se děťátko

 

Pár dobrých tipů JAK NAUČIT DÍTĚ NA NOČNÍK.

 Aperio 41824006 Aperio II
IMG_3145. 3326 3327 3338
1091 1100 1106 3292
Radka Brejchová,
instruktorka vaničkování, Praha a blízké okolí
laktační poradkyně
info@miminkovani.cz, 777 133 457